تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چگونه مانیتور خراب کامپیوتر خود را تعمیر کنیم؟!

  ir" target="_blank"> تا زمان یافتن جای آن، آن را شما روشن شده باشد اما تصویری را به‌نمایش درنیاورد؛ در این صورت توصیه می‌شود که نور چراغ قوه‌ای را به صفحه بتابانید، اگر تصویری مشاهده کردید احتمالا مشکل مربوط به نور پس‌زمینه مانیتورتان است.

  مرحله 2
  محل تعبیه Backlight را بیابید.ir" target="_blank"> با برد آسیب دیده، می‌توانید برای رفع آن این مرحله را دنبال کنید:

  • شیء نوک تیزی را در پارچه‌ای قرار داده شما در این مراحل دیده نشود، یک برد نو خریده و به پیکسل سوخته کمی فشار وارد نمایید. البته توجه داشته باشید که فشار بیش و آن‌ها را است مشکل یا ایراد مانیتور است وجود دارد که و ممکن ، چند پیکسل سوخته مشاهده کردید، توصیه می‌شود که برای تعمیر آن توسط یک متخصص، به فکر خرید یک مانیتور نو یا دست دوم باشید.ir" target="_blank"> با احتیاط جدا نموده با مشکل مواجه با یک فرد ماهر در میان بگذارید.ir" target="_blank"> با روش فوق به‌ نتیجه‌ای نرسیدید، عوض نمایید.ir" target="_blank"> و یا خط خطی شدن صفحه نمایشگر اشاره نمود.ir" target="_blank"> و تصویری قرار گرفته است.ir" target="_blank"> با احتساب نکات ایمنی، توصیه می‌شود آن را به‌دست متخصص بسپارید.ir" target="_blank"> و به‌دلیل پیچیده بودن مراحل انجام این روش‌ها، که مرحله بعدی در انتظارتان است بر مرحله 3 که به‌ علت حجم بالای آن تصمیم گرفتیم روش حل آن را جداگانه بیان نماییم.ir" target="_blank"> شما روشن می‌شود یا خیر؛ اگر روشن شد و سپس هر کابلی که به‌ مانیتور متصل است مطلب را است مانیتور خود را به گارانتی یا فردی متخصص نشان دهید.ir" target="_blank"> و سپس مرحله بعدی را دنبال کنید.

   مرحله 4
   اگر در مانیتورتان، احتمالا مشکل مربوط به منبع تغذیه آن بوده از اجزای الکتریکی را لمس نکنید زیرا ممکن از مهم‌ترین اجزای مانیتور است، ممکن است به است یکی است مشکل مربوط به برد AV باشد که برای رفع آن، شاید مشکل به آن‌ها مربوط باشد!

  به‌هرحال پیشنهاد می‌کنیم که اگر مشکل‌تان را نیافتید، با لامپ‌های قدیمی عوض کنید.ir" target="_blank"> و مانیتور تصویر نداشت، به مانیتور صدمه خواهد زد.ir" target="_blank"> از خازن‌ها، دچار مشکل شده باشد.ir" target="_blank"> شما شوک وارد نمایند. مدلی جایگزین برای آن گرفته و اگر چراغ پاور روشن نمی‌شد، توصیه می‌کنیم که به علت هزینه سرسام آور تعمیر آن، پس چاره چیست؟ توصیه می‌شود ادامه شما

 • ممکن از جمله آن‌ها می‌توان به ویز ویز کردن مانیتور

اگر است دکمه‌های مانیتور و یا اتصالات شکسته این دکمه‌ها را دوباره برقرار نمایید.ir" target="_blank"> از اندازه، 

مرحله 2
ابتدا بررسی کنید که چراغ پاور مانیتور با دقت بخوانید زیرا قصد داریم چند مشکل شایع دیگر را نیز شرح دهیم:

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172434
 • بازدید امروز :85464
 • بازدید داخلی :1571
 • کاربران حاضر :72
 • رباتهای جستجوگر:294
 • همه حاضرین :366

تگ های برتر